11.07.2007 20:40 - Булгари юнаки!!!
Автор: locke Категория: Спорт
Прочетен: 3357 Коментари: 13 Гласове:
0

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg

България – Бразилия  3:2!!!

Тази вечер в полския град Катовице имаше един победен световен шампион и един шампионски играл български отбор! Въпреки че загуби първия и третия гейм от волейболният мач с Бразилия, отборът на Мартин Стоев показа защо е опасен противник! Спечелвайки с много късмет и дух четвъртият гейм, нашите се добраха до решителен тайбрек. Там нямаше кой да ни победи! С нас бяха невероятният късмет, френетичната 10 000 полска публика, която изригваше в неистови аплодисменти при всяка точка за България, съдиите, съдбата... Световните шампиони получаваха единствено бурни освирквания при всеки допир до кълбото, а публиката ревеше ‘Булгария, Булгария’ и ‘Булгари – юнаки!’

1:7 - така бяха оценявани българските мечти за победа преди мача от световните букмейкъри! Но малко познават те този отбор, който носи толкова радост на спортните фенове и цяла България!

Салюти! Това се чува за вече 20 мин от моята тераса! Не се радвам само аз J

Дано играем по същия начин и в следващите си мачове. И дано съдбата е с нас, както беше днес!

Летище София – гответе червения килим! Другата седмица българските юнаци се прибират у дома!